THE INTERNATIONAL SCHOOL OF MUSIC IN PILSEN

logo

 

 

 

 

 

 

Milí rodiče a děti,
od roku 2013 spolupracuje naše Základní Škola Martina Luthera s renomovanou uměleckou školou The International School of Music in Pilsen. ISMFA Pilsen je mezinárodní umělecká škola nabízející hudební (všechny hudební nástroje), umělecké a taneční lekce (Klasický Balet, Contemporary Dance, Kids Hip Hop, MTV Dance, Latino Dance) pro děti i dospělé. Tato škola, stejně jako ta naše, využívá moderních učebních metod a při pravidelných koncertech mají všichni naši společní studenti (začátečníci i pokročilí) možnost si zahrát v krásných sálech Prahy i Plzně a setkat se i se špičkovými profesionálními hudebníky.
 
Věříme, že tato spolupráce přinese našim studentům kvalitní vzdělávání v umění i zábavné volnočasové aktivity.
 

PŘEHLED KROUŽKŮ A LEKCÍ

HUDBA

VĚK

SPECIFIKACE

SKUPINOVÉ HUDEBNÍ LEKCE

(klavír, zobcová flétna, housle, kytara)

od 4 let (kytara od 6 let)

Pro začátečníky, 2 – 4 děti ve skupině.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE NA HUDEBNÍ NÁSTROJE (všechny hudební nástroje, výuka na škole i doma)

od 4 let (kytara od 6 let)

Možnost zaměřit lekce na klasickou hudbu, rock&jazz&pop nebo kombinace všech stylů. Lekce ve škole, lekce v domovech.

AFRICAN DRUMMING

od 6 let

Vhodné pro děti/studenty, kteří se chtějí „bavit“ hudbou. Minimální počet: 4 děti

 

TANEC

VĚK

SPECIFIKACE

KLASICKÝ BALET

balet pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé

od 3,5 let

Klasická výuka baletu – kombinace francouzského, ruského a anglického výukového systému. Minimální počet: 4 děti/studenti.

HIP HOP & STREET DANCE & BREAK DANCE

pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé

od 5 let

Zábavné taneční kreace pod vedením profesionálního tanečníka. Minimální počet: 4 děti/studenti.

 KONCERTY

 
   Koncerty, taneční představení a výstavy: Velkým přínosem pro všechny studenty jsou pravidelné koncerty. Každý školní rok pořádáme více než 40 dětských koncertů, několik velkých tanečních vystoupení a výstav výtvarného umění a to nejen v Praze, ale i v Plzni. Na rodinných koncertech mohou děti v neformální atmosféře sdílet svoji hudbu s rodiči a kamarády, na veřejných koncertech mohou poznávat v krásných sálech Prahy české i evropské umělce, kteří jsou již tradičně jejich vystupujícími hosty. Naši studenti mají také pravidelně možnost vystoupit s renomovanými českými umělci v rámci společných projektů.
 
Plánované akce najdete zde: http://www.pilsen.musicschoolprague.com/
 

UČITELÉ

 
V týmu ISMFA Pilsen je více než 50 renomovaných učitelů a umělců, jako například:
 
Jana K

 JANA KOUTNÁ, příčná flétna a zobcová flétna

 Jana Koutná je absolventkou Plzeňské konzervatoře a Masarykovi Univerzity v Brně, v  oboru Hudební věda.  Hudbu Jana studovala také v cizině na Cardiff University (Wales),  School of Music. Jana se specializuje na  výuku správného držení těla a dýchání na  hudební nástroj. Tento zajímavý obor studovala u Sasanne Skov  na Neuberger  Kulturtage v Rakousku. Jana má bohaté zkušenosti s výukou dětí, ale i dospělých a  pracuje i  na Základní Umělecké škole v Domažlicích. Jana je aktivní členkou Plzeňské  filharmonie a poslechnout si ji  můžete nejen v Čechách, ale například v Německu,  Švýcarsku či Španělsku. Učitelem ISMFA Pilsen je od září  2013.
Jana H

 JANA HOFFMANNOVÁ, hudební ateliéry, příčná flétna a zobcová flétna, zpěv

Jana je renomovaný učitel s více než pětiletou praxí s dětmi. Její specializací je  předškolní i školní vzdělávání  dětí. Má širokou zkušenost s výukou dětí a absolvovala  mnoho doplňujících kurzů v oblasti speciální  pedagogiky a hudebního vzdělávání  nejmenších dětí. Je zároveň i velmi milou paní učitelkou, která má  schopnost si děti  rychle získat. Věříme, že i Vaše děti si ji rychle oblíbí a výuka pod jejím vedením jim  pomůže si utvořit ty nejlepší základy pro další hudební i taneční vzdělávání. 

Jan

 JAN VENAS ml., kytara, ukulele

Jan se zabývá interpretací evropské historické hudby, vlastní multižánrové autorské tvorby,  originálních  rytmických a bubenických performancí, a hudebně vzdělávacích programů  pro děti. Jan je finalista prestižní  celostátní soutěže "Guitar festival" a vítěz  západočeského finále soutěže vlastní tvorby "Příležitost". Získal  cenné zkušenosti v  několika zahraničních kapelách, hostuje v rozhlasových pořadech, a pracuje na  studiovém ztvárnění hudebních děl i pro jiné umělce, též vyučuje kytaru. V roce 2007  absolvoval evropské  turné se slavným Ritchiem Blackmorem a jeho skupinou "Blackmore´s Night" jako frontman předkapely a  host BN. 

Nela

 NELA MRÁZOVÁ, contemporary dance, balet

Nela působí jako sólistka plzeňského divadla J.K. Tyla. Má bohaté zkušenosti s výukou a  vedením malých  dětí. Pod záštitou divadla J.K. Tyla vede baletní školky a sama je  výbornou tanečnicí. Nela má také diplom s Contemporary Dance a choreografii. Nela  často stojí v popředí choreografického ztvárnění mnoha tanečních  představení, která  běží a můžete je vidět v plzeňském divadle J.K. Tyla.

Pokud se chcete na tyto lekce přihlásit nebo pokud máte další dotazy, prosím kontaktujte nás na tel.: +420 608 940 950 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..